تهیه توصیه نامه، نگارش ریکامندیشین لتر، نمونه توصیه نامه تحصیلی انگلیسی، دانلود توصیه نامه انگلیسی، نمونه توصیه نامه کاری فارسی، نمونه توصیه نامه کاری انگلیسی، نحوه گرفتن توصیه نامه از اساتید، نمونه توصیه نامه فارسی برای مصاحبه دکتری، نمونه توصیه نامه برای دانشگاه های خارج، recommendation letter، تهیه rl، دانلود توصیه فرم توصیه نامه، فرمت توصیه نامه، نگارش توصیه نامه rl، توصیه نامه چیست، نمونه فرم توصیه نامه، توصیه نامه استاد، هزینه توصیه نامه، سایت نوشتن توصیه نامه، نوشتن توصیه نامه برای پذیرش در دانشگاه خارجی، مراحل تهیه توصیه نامه به زبان انگلیسی، توصیه نامه برای پذیرش دانشگاه و تحصیل کارشناسی ارشد و دکترا، نکات مهم برای توصیه نامه، نمونه متن توصیه نامه علمی به زبان انگلیسی، نمونه توصیه نامه تحصیلی انگلیسی، دانلود فرم خام توصیه نامه، نمونه توصیه نامه فارسی استاد برای دانشجو، نمونه توصیه نامه تحصیلی انگلیسی، نمونه توصیه نامه کاری فارسی، دانلود توصیه نامه انگلیسی، توصیه نامه چیست، نمونه توصیه نامه کاری انگلیسی، نمونه توصیه نامه برای دانشگاه های خارج، توصیه نامه زیست فناوری، توصیه نامه بیوتکنولوژی، توصیه نامه بیوتکنولوژی میکروبی، توصیه نامه زیست شناسی، توصیه نامه زیست مولکولی، توصیه نامه زیست شناسی مولکولی، توصیه نامه میکروبیولوژی، توصیه نامه پزشکی، توصیه نامه پیراپزشکی، توصیه نامه پرستاری

تهیه توصیه نامه

 
توصیه نامه تحصیلی یا Letter of recommendation از جمله نیازمندی های پذیرش دانشگاه های مختلف دنیا بوده و از متقاضیان درخواست می شود تا حداقل ۲ توصیه نامه را ضمیمه مدارک خود بکنند. در واقع توصیه نامه یکی از مدارک لازم برای اخذ پذیرش از اکثر دانشگاههای معتبر دنیا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا است. این نامه که به خصوصیات و توانایی های شما در محیط آکادمیک می پردازد، باید از طرف یکی از اساتید شما در آخرین مقطع دانشگاهی تان باشد که از طریق روش های مختلف که عموماً توسط دانشگاه مقصد تعیین می شود و به همراه دیگر مدارک لازم باید برای دانشگاه ارسال شود. هدف از ارائه توصیه نامه به دانشگاه مقصد در واقع نشان دادن توانایی و لیاقت شما برای تحصیل در مقطع بالاتر و در رشته تحصیلی مد نظر می باشد که این توانایی باید از طرف اساتید سابق شما که سابقه تدریس یا همکاری در پروژه های تحقیقاتی مختلف را با شما داشته اند، تایید شود.
هیچ ایده برای شروع نوشتن توصیه نامه ندارید! دوست ندارید شانس اثر گذاری توصیه نامه خود را با استفاده از قالب های (Templates) رایج اینترنتی از دست بدهید؟ موسسه بایووان این افتخار را دارد که با تمرکز بر رشته های علوم زیستی، پزشکی و پیراپزشکی اولین سایت تخصصی و موسسه باشد که بصورت اختصاصی به دانشجویان محترم این رشته ها خدمات تخصصی ارائه می دهد. تیم متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های سرتاسرجهان با سال‌ها تجربه آماده هستند تا در زمینه تهیه و نگارش تخصصی توصیه نامه به شما کمک کنند.
در صورتی که علاقه مند به استفاده از تجربیات ما در زمینه تهیه دقیق و هر چه بهتر توصیه نامه خود هستید از لینک زیر می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

چرا Apply.bio1.ir؟

  • گارانتی پروژه های تخصصی و تضمین کیفیت ترجمه های انجام شدهhttps://t.me/bio1admin
  • همکاری و ارسال سفارش بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی
  • انجام کلیه مراحل بصورت غیرحضوری و آنلاین
  • بهره مندی از تخفیف ویژه درصورت سفارش مجدد
  • بهره گیری از نخبگان و متخصصان حرفه ای هر رشته
  • انجام پروژه در کوتاهترین زمان ممکن
  • دریافت پروژه از طریق ایمیل
  • کیفیت عالی پروژه