نگارش مقاله، فونت نگارش مقاله، نمونه نگارش مقاله، نحوه نگارش مقاله مروری، روش نوشتن تحقیق دانشجویی، دستورالعمل نگارش مقاله، هزینه نوشتن مقاله، نحوه نگارش مقاله حقوقی، مراحل مقاله نویسی، بیوتکنولوژی، زیست فناوری، زیست سلولی، زیست شناسی، میکروبیولوژی، پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری

نگارش مقاله


افرادی که خواهان تحصیل در خارج از کشور هستند، ‌می بایست بر اساس رشته ای که اپلای می کنند، رزومه قوی و رقابتی در فرآیند پذیرش ارائه کنند. این رزومه می بایست توان‌مندی علمی و تجربی شما را برای دانشگاه مقصد معرفی کرده و صلاحیت علمی شما برای تحصیل احراز شود. یکی از روش های احراز صلاحیت متقاضیان تحصیل در دانشگاه ها،‌ بررسی کار های تحقیقاتی و علمی مرتبط و غیر مرتبط رسمی آنان به شمار می رود.

اگر بتوانید پیش از تحصیل در دانشگاهی، مقالات متعددی را در نشریات معتبر و نیمه معتبر داخلی و بین المللی منتشر کنید، این فرصت برای شما فراهم می شود تا در فضای پذیرش رقابتی، شانس پذیرش بیش تری داشته باشید. علاوه بر این، هر اندازه مقالات آکادمیک بیش تری داشته باشید، ‌اساتید بیش تری در دانشگاه مقصد علاقمند به پذیرش سرپرستی تز ارشد و دکترای شما خواهد بود و این به معنای موفقیت در پذیرش و دریافت بورس تحصیلی است. بنابراین داشتن مقاله علامی برای متقاضیان تحصیل در آن سوی آب ها، اگر چه نه شرط لازم هست و نه شرط کافی،‌ اما فرصت آفرین است. به این فرصت آفرینی توجه کنید و تلاش کنید حداقل ۶ ماه پیش از اپلای، ۱-۲ مقاله علمی خوب را در نشریات کنفرانسی یا نیمه معتبر داخلی و بین المللی منتشر کنید.

پس، به نظر میرسد متقاضیانی که دارای یک یا چند مقاله آکادمیک به زبان انگلیسی هستند و این مقالات در ژورنال‌های معتبر ایندکس شده در بانک‌های اطلاعاتی بزرگی مانند ISI ثبت و منتشر شده باشد، شانس بیش تری برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای ممتاز و هم چنین اخذ بورس تحصیلی خواهند داشت. پس نوشتن مقاله علمی در نشریات معتبر که مخاطب زیادی دارد،‌ بسیار با اهمیت است.

موسسه تخصصی بایو وان با محدود کردن تمرکز خود بر رشته های علوم زیستی، پزشکی و پیراپزشکی و تکیه بر تخصص دانشجویان و فارغ التحصیلان داخل و خارج از کشور این رشته ها آماده ارائه خدمات به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری این رشته ها در زمینه انجام نگارش مقالات دانشگاهی به زبان فارسی و لاتین  می باشد. این تیم به طور خاص به ارائه خدمات مشاوره حضوری و همکاری در انجام پروژه می پردازد.

خدماتی مانند:

 1. خدمات مشاوره نگارش مقاله ISIو اکسپت و چاپ
 2. مشاوره در انجام و نگارش انواع مقالات فارسی، علمی پژوهشی و ISI
 3. انتخاب موضوع مقاله
 4. انجام امور نرم افزاری مرتبط با این رشته ها مانند نرم افزازهای SPSS، RSM، Image J و نرم افزارهای طراحی پرایمر
 5. انتخاب نوع مقاله مروری، پژوهشی و ترویجی
 6. استخراج منابع
 7. سابمیت و اخذ پذیرش از مجلات معتبر جهانی

برای توضیحات بیشتر و آشنایی با روند کار خواهشمند است نسبت به سفارش آنلاین از طریق بخش "سفارش پروژه" اقدام نمایید.

چرا Apply.bio1.ir؟

 • گارانتی پروژه های تخصصی و تضمین کیفیت ترجمه های انجام شدهhttps://t.me/bio1admin
 • همکاری و ارسال سفارش بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی
 • انجام کلیه مراحل بصورت غیرحضوری و آنلاین
 • بهره مندی از تخفیف ویژه درصورت سفارش مجدد
 • بهره گیری از نخبگان و متخصصان حرفه ای هر رشته
 • انجام پروژه در کوتاهترین زمان ممکن
 • دریافت پروژه از طریق ایمیل
 • کیفیت عالی پروژه