ویرایش مقاله، آموزش ویرایش مقاله، نمونه ویرایش مقاله، ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی، نرم افزار ویرایش مقالات isi، ویرایش نیتیو چیست، ویرایش مقالات انگلیسی پزشکی، ویرایش و چاپ مقاله، گواهی native، بیوتکنولوژی، زیست فناوری، زیست سلولی، زیست شناسی، میکروبیولوژی، پزشکی، پیراپزشکی،

ویرایش مقاله


از نگارش دستاورد های علمی و پژوهشی در قالب یک مقاله تا به چاپ رساندن آن در ژورنال های معتبر داخلی و خارجی ، فرآیند ها و مراحل بسیاری باید طی شود تا اعتبار علمی و محتوایی مقاله اثبات گردد. صرف نظر از محتوای علمی، نگارش و خوانایی متن در برخورد اول سردبیر و داور مجله را تحت تاثیر قرار می دهد. ممکن است محتوای مقاله از لحاظ علمی بسیار غنی باشد اما چنانچه از لحاظ نگارشی دارای ایراد باشد نمی تواند مورد پذیرش قرار گیرد.

از دیدگاه داوران انتشارات معتبر بین المللی و حتی برخی از انتشارات داخلی، ویراستاری مقالات علمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نحوه ویراستاری یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در نحوه امتیاز دهی و در عین حال یکی از دلایل اصلی ریجکت مقاله در مجلات علمی و پژوهشی می باشد. در بسیاری از موارد مقالات ارسال شده به ژورنال های انگلیسی زبان به دلیل ضعف زبان و ایرادات گرامری و نگارشی زیاد رد می شوند و به مرور مجدد و ویراستاری مقاله نیاز پیدا می کنند.

نوشتن و مکاتبه به زبان های دیگر باید در چارچوب اصول و قواعدی باشد که خوانایی و روان بودن متن نگارش شده را بهبود بخشد. این اصول و قواعد معمولا به دلیل توجه نویسنه به بدنه ی اصلی متن و موضوع و محتوای بحث، از دید نویسنده پنهان می ماند.

ویرایش تخصصی (Professional Editing) پیش از ارسال به مخاطب، گیرایی و مفهوم متن را تقویت می نماید و خوانایی و روان بودن متن را تقویت می کند. ویراستاری تخصصی متون برای نگارش و چاپ مقالات انگلیسی isi و isc در ژورنال ها و کنفرانس ها، نامه ها و مکاتبات و ارتباطات ایمیلی، نگارش و چاپ کتاب، رزومه و … حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه ای داشت.

موسسه بایووان این افتخار را دارد که با تمرکز بر رشته های علوم زیستی، پزشکی و پیراپزشکی اولین سایت تخصصی و موسسه باشد که بصورت اختصاصی به دانشجویان محترم این رشته ها خدمات تخصصی ارائه می دهد. این موسسه با داشتن تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های سرتاسرجهان با سال‌ها تجربه آماده هستند تا در زمینه ویرایش تخصصی مقاله ی به شما کمک کنند.

موسسه تخصصی بایووان، از اساتید و متخصصینی بهره می برد که در زمینه نگارش و ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی isi مهارت و تجربه دارند. بدون زحمت می توانید مقاله خود را برای ویراستاری تخصصی ارسال نمایید و با فرایند هایی که روی آن انجام می شود یک مقاله بی عیب و نقص و خوانا تحویل بگیرید. خواهشمند است نسبت به سفارش آنلاین از طریق بخش "سفارش پروژه" اقدام نمایید.

چرا Apply.bio1.ir؟

  • گارانتی پروژه های تخصصی و تضمین کیفیت ترجمه های انجام شدهhttps://t.me/bio1admin
  • همکاری و ارسال سفارش بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی
  • انجام کلیه مراحل بصورت غیرحضوری و آنلاین
  • بهره مندی از تخفیف ویژه درصورت سفارش مجدد
  • بهره گیری از نخبگان و متخصصان حرفه ای هر رشته
  • انجام پروژه در کوتاهترین زمان ممکن
  • دریافت پروژه از طریق ایمیل
  • کیفیت عالی پروژه