تنظیم مقاله به فرمت مجله، نحوه ارسال مقاله به مجلات داخلی، سایت ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی، لیست مجلات داخلی برای چاپ مقاله، انتخاب مجله برای چاپ مقاله، نحوه چاپ مقاله در مجلات خارجی، ترجمه ی مقالات تخصصی،

تنظیم مقاله به فرمت مجله

 
یکی از مهم ترین کارهایی که نویسنده مقاله باید قبل از ارسال submit مقاله خود به کنفرانس ها و ژورنال ها و مجله های مختلف انجام دهند، تنظیم مقاله یا فرمت دهی مقاله در قالب و Template مجله مورد نظر است. اگر مقاله دارای وزن علمی بسیار بالایی باشد و تمامی موارد مربوط به شیوه نامه نگارش و گرامر و دستور زبان در آن رعایت شده باشد اگر در قالب، Template مجله فرمت بندی نشده باشد مقاله از میز سردبیر فراتر نخواهد رفت تا در فرآیند داوری قرار گیرد. در این گونه موارد مقاله از ابتدا ریجکت می شود و از سوی ادیتور درخواست بازنگری و رعایت فرمت و قالب مجله و ژورنال می شود.

یکی از خدماتی که موسسه بایووان به لیست خدمات خود اضافه کرده است تنظیم مقاله به فرمت و قالب مورد نظر ژورنال است. در این خدمت حفظ محرمانگی مقاله، وفاداری کامل به تمپلیت و قالب ژورنال صورت خواهد گرفت. بدین ترتیب شما می توانید با فراغ بال مقاله خود را به مجموعه امین بایووان سپرده و تمرکز خود را تنها به محتوی علمی و نگارش مقاله خود نمایید و کارشناسان خبره موسسه مقاله شما را به فرمت کنفرانس و ژورنال درآورده و سپس مقاله شما را به کنفرانس و یا ژورنال انتخابی ارسال خواهند کرد.

موسسه بایووان این افتخار را دارد که با تمرکز بر رشته های علوم زیستی، پزشکی و پیراپزشکی اولین سایت تخصصی و موسسه باشد که بصورت اختصاصی به دانشجویان محترم این رشته ها خدمات تخصصی ارائه می دهد. این موسسه با داشتن تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های سرتاسرجهان با سال‌ها تجربه آماده هستند تا در زمینه تنظیم مقاله به فرمت مجله به شما کمک کنند.

در صورتی که مقاله خودتان را به فارسی یا انگلیسی نوشته اید و می خواهید مقاله خودتان را به شیوه نامه مجله مورد نظر تنظیم نمایید، شما به راحتی می توانید از خدمات تخصصی ما برای تنظیم مقالات خود به شیوه نامه های مجلات داخلی یا خارجی استفاده نمایید. خواهشمند است نسبت به سفارش آنلاین این سرویس از طریق بخش "سفارش پروژه" اقدام نمایید.

چرا Apply.bio1.ir؟

  • گارانتی پروژه های تخصصی و تضمین کیفیت ترجمه های انجام شدهhttps://t.me/bio1admin
  • همکاری و ارسال سفارش بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی
  • انجام کلیه مراحل بصورت غیرحضوری و آنلاین
  • بهره مندی از تخفیف ویژه درصورت سفارش مجدد
  • بهره گیری از نخبگان و متخصصان حرفه ای هر رشته
  • انجام پروژه در کوتاهترین زمان ممکن
  • دریافت پروژه از طریق ایمیل
  • کیفیت عالی پروژه